Сьогодні технології пропонують нам безліч варіацій для покращення життя, але чи всі вони безпечні для нашого здоров’я? Фанатична залежність від металопластику має зійти нанівець, адже це надзвичайно шкідливий матеріал! Натомість, вікна дерев’яні є чудовою альтернативою: можна поєднати екологічність дерева та незрівнянні характеристики сучасних склопакетів.

Вікна з натурального дерева від Tercom: бездоганність, втілена у кожному сантиметрі!

До речі, а що у Вашому розумінні «бездоганність»? Мова тільки про естетику? Для нас першочерговою є безпека та якість матеріалу, а вже потім конструкція має стати філігранною завдяки правильній оздобі і презентації. Дерев’яні вікна – це особлива конструкція і от чому на нашу думку вона має бути у кожній оселі:

✔ Екологічний фактор. Виготовлення та використання металопластику дуже шкідливе для навколишнього середовища та здоров’я людини в цілому. Формальдегіди та нескінченні випаровування токсичних речовин негативно впливають на самопочуття і навіть на репродуктивну здатність людини. Тільки «маркетингові жаднюги» і любителі облаштувати дім якомога дешевше не погоджуються з цим, а дослідження говорять інакше. Вікна з дерева є альтернативою цьому, вони безпечні, не мають у складі токсичних речовин.

✔ Естетичний фактор. Понуре біле полотнище металопластику стоїть у кожній хаті і як же це нудно! Дерево у свою чергу має природні відтінки та орнаменти, воно самобутнє та дивовижне. Дуб, ясень, клен, сосна – сама природа дарує нам цілу палітру «відтінків»!

✔ Функціональність та практичність. Так, вікна з євробрусу потребують періодичної обробки, але завдяки сучасним засобам це не є чимось складним чи дороговартісним. Натомість, дерево «дихає», налагоджує правильну циркуляцію повітря, відмінно зберігає тепло взимку і прохолоду влітку. А завдяки раціонально підібраним склопакетам і камерам, можна досягти ідеальної ізоляції від шуму і сторонніх звуків.

Виготовлення вікон з дерева: компанія «Терком» допоможе обладнати будинок чи садову хатинку правильно!

Безперечно, вікна з натурального дерева – це не дешевий пластик, але він слугує значно довше і стовідсотково вартує своїх грошей! Піклуйтеся в першу чергу про своє здоров’я та своїх рідних, не заощаджуйте на головному. Дерев’яні вікна, ціна яких дещо вища за металопластик, повністю екологічні та безпечні, вони гарні та мають приємну натуральну текстуру. В нашій компанії можна замовити якісні вікна без зайвих фінансових втрат.

Підписка
Loading