Відпочивати на природі – суцільне задоволення! Особливо яскраво це відчуваєш у колі родини і друзів, що зібралися на пікнік. Для дійсно приємного відпочинку потрібні садові меблі. Незалежно від того, до якого типу садибної ділянки відноситься Ваша споруда – правильне облаштування гарантує повноцінний релакс і втіху.

Меблі для саду від українського виробника Tercom: ми втілимо у життя Ваші найсміливіші ідеї!

Дехто може подумати, що робота столяра та будівельника – це занадто важко, складно і нудно. Професії дійсно не з легких та ще й з чималою відповідальністю, але творчості і креативу тут точно є місце! Меблі для саду – це неосяжне поле для фантазії замовника та власне майстра, яке дозволяє реалізувати нестандартні рішення та ідеї.

Команда майстрів «Терком» має чималий досвід і сотні виконаних проектів. Ми працюємо з екологічними матеріалами, впроваджуємо нові технології, які зберігають навколишнє середовище і піклуються про здоров’я людини. Наша компанія презентує Вам унікальні садові меблі – Епіцентр, Ашан чи Метро не здатні запропонувати такої краси, адже орієнтуються на масове виробництво зі заощадженою якістю на матеріалах.

У «Терком» можна придбати наступні меблі для садку чи альтанки:

✓ Столи і стільці. Незамінний атрибут заміського відпочинку. Виготовляємо з масиву сосни, дубу, ясеня. Для персональних замовлень можна використати інші породи.

✓ Крісло-качалка. Це своєрідна ознака забезпеченого і розміреного життя. Миттєво розслабляє та дарує спокій своїм погойдуванням. Крісло-гойдалці радіє і малеча – так захоплює їх ця незвична конструкція.

✓ Різноманітний декор. Діжки у якості вазонів для квітів, декоративні возики, місточки для садового міні-озера – дерево дозволяє гідно презентувати будь-яку ідею. Дерев’яні садові меблі не обходяться без декору з натурального матеріалу, який є безпечним, презентабельним і в умілих руках набуває функціональності.

✓ Лавки садові. Розмір, фактура, порода дерева, художнє оформлення – майстри уважні до кожної дрібниці. Лавка садова з деревини чудово підходить для саду та розміщення в альтанці.

✓ Забавки для дітей. Гойдалки, пісочниці, дитячі майданчики та будиночки для ігор – діти обожнюють такі речі, а якщо враховувати екологічність матеріалів, то це ще й корисно.

Будівництво з деревини – компанія Tercom на ринку вже понад 25 років! Відчуйте переваги від роботи з професіоналом на собі!

З маленької точки продажу пиломатеріалів ми виросли до потужної компанії, що працює з деревом у різних напрямках. Будівництво з деревини садових хатинок і альтанок, майстрування меблів, просування екотехнологій на українському виробництві – це щоденна робота, яку ми обожнюємо.

Дерев’яні меблі в альтанку чи садок додають затишку і родинного тепла, завдяки ним приємніше та комфортніше відпочивати. На сайті компанії Ви можете обрати готові варіанти меблів або замовити оригінальні за власним проектом.

Підписка
Loading