Калькулятор

Площа приміщення (m2):

Тип будинку:

Монтаж:

Орієнтована ціна:

Заміський будинок або дачна ділянка стануть більш затишними, якщо розмістити там садовий дім із дерева. Ця споруда має на меті покращити відпочинок у літню та теплу пори року, в ній можна пожити декілька днів, зберігати там садовий інвентар або використовувати для пікніку з друзями.

Проекти садових будинків, що представлені у каталогах нашої компанії, зазвичай мають одну кімнату, в якій зберігають речі та різноманітний садово-городній інвентар. Також можна облаштувати для комфортного відпочинку кімнату-студію з кухонною зону для швидкого приготування їжі. Особливо ошатно виглядають такі хатинки із відкритими терасами, де кожен вечір стає казковим.

Садові будинки від «Терком»: особливості та Ваші переваги побудови

Ми виготовляємо дерев’яні будинки з брусу завтовшки 28, 44 та 60 мм. Чому саме цей матеріал:

  1. Економічність і доступність. Ми неодноразово говорили про те, що будувати садові будиночки з брусу значно простіше, вони не «прогризають» бюджет, більш доступні, аніж камінь чи цегла. Монтаж такої споруди легкий і з ним може впоратися навіть звичайна людина, що не є майстром. Також важливим аргументом є спрощена робота з фундаментом, адже будівництво будинків із брусу можливо навіть на пухких ґрунтах.
  2. Екологічність. Дуже важливий критерій, враховуючи тотальну засміченість ринку дешевими і токсичними матеріалами та загальним станом української екології. Будинок із дерев’яних брусів є цілком натуральним та безпечним для здоров’я – жодних формальдегідів та шкідливого випаровування! Декілька слів про безпечність дерева: правильна та своєчасна обробка матеріалу здатна зберегти будинок від надмірної вологи, комах і загоряння.
  3. Швидкість зведення споруди. Про монтаж ми вже згадували вище, але до цього варто повернутися знову. Дерев’яний брус складається дуже просто і швидко, тому Ви можете погратися у «конструктор для дорослих» або довірити роботу нам.

Будівництво дерев’яного будинку садового: від мрії про хатинку і до відпочинку у ній всього один крок – дзвінок до Tercom!

Цінуйте свій час, заощаджуйте кошти і приймайте участь у створенні садової краси на Вашій ділянці! Садовий будинок, проекти якого Ви можете побачити на сайті, зводяться нашими майстрами за лічені дні. Більш складні завдання, в яких Ви бажаєте проявити власну індивідуальність та креатив, для нас теж реальні і виконуються у найкоротші терміни.

Подбайте про свій комфорт і відпочинок: садовий будиночок від компанії «Терком» – це правильне інвестування у затишок!

Підписка
Loading