Будівництво хатинок, зведення повноцінних будинків та альтанок із дерева потребують відповідних ресурсів. Будь-який відповідальний майстер знає, наскільки важлива у цій справі якість матеріалу та фурнітури. Купити брус неналежного стану або задешево – значить збудувати хлипку споруду, що в кінцевому результаті призведе до безлічі клопотів.

Продаж пиломатеріалів в Україні від сертифікованого виробника – утопія? Компанія «Терком» розвінчує цей міф!

Існує ланцюгова залежність між якістю матеріалу та кінцевим результатом роботи. Ми чудово її розуміємо, тому використовуємо для будівництва виключно якісні та екологічні матеріали. Аналогічна ситуація з продажом: купити дошку або брус в нашій компанії можливо тільки найкращої якості!

«Терком» знаходиться на ринку вже понад 25 років і за цей час сформував та реалізував певні стандарти якості в своїй роботі. Уся наша продукція сертифікована та відповідає міжнародним вимогам.  Численні виставки, дипломи і нагороди у конкурсах також демонструють рівень нашої спеціалізації та професійності.

Пиломатеріали від компанії Tercom: незрівняна якість та великий асортимент для будинку Вашої мрії!

Для реалізації проекту можуть знадобитися різноманітні матеріали, тому важливо знайти для себе надійного постачальника. Наша компанія пропонує розкішний вибір будівельних елементів, тому Вам немає більше потреби замовляти щось деінде. Пиломатеріали, ціна на які відповідає якості і безпечності, замовляйте на нашому сайті або завітайте до офісу компанії.

«Терком» пропонує Вам наступні будівельні матеріали:

✔ Обрізні пиломатеріали.

✔ Необрізні (рейка, брус, брусок, суха дошка).

✔ Сухі стругані заготовки.

✔ Плінтуса.

✔ Вагонка.

✔ Дошка для підлоги тощо.

Особливою популярністю користується брус: ціна на сайті вказана роздрібна, для оптових клієнтів надається знижка у розмірі 10 %. Доставка реалізується у кожний регіон України.

Обрізні та необрізні пиломатеріали завжди у наявності на складі. Сухі стругані заготовки, вагонка, плінтус – погонаж під замовлення. Усі матеріали екологічно чисті та безпечні, в пріоритеті сосна. Більше інформації можна отримати за телефонами, вказаними у контактах.

Підписка
Loading