дерев’яні дитячі майданчикиГра – це одне з основних засобів для гармонійного розвитку дитини, це спосіб пізнання світу. Ідеальною ігровою зоною для дитини буде дитячий майданчик. Вироблений з екологічно чистої деревини дитячий майданчик ідеально підійде для прибудинкової території, для шкіл, ТРЦ, парків та скверів, для спортивних комплексів. А компанія Tercom може представити вироби з дерева будь-яких масштабів.

Терком виробляє різноманітні моделі дерев’яних дитячих майданчиків (ігрових комплексів), а також гойдалки, гірки, каруселі, пісочниці, дерев’яні будиночки для дітей, а також вироби з дерева на замовлення.

Деревина є екологічно чистим матеріалом, тому ідеально підходить для продукції, призначеної для дітей. Уся наша продукція відповідає міжнародним вимогам.  Це демонструє рівень нашої спеціалізації та професійності.

Переваги дерев’яних дитячих майданчиків:

✓ Екологічність та безпека

Це пов’язано в першу чергу з тим, що дерево є екологічно чистим, міцним та натуральним матеріалом, що є основною перевагою, коли мова йде про виготовлення дитячих майданчиків. При тактильному контакті деревина дуже теплий матеріал, тому дітям, навіть взимку, буде комфортно гратися там.

✓ Оригінальний дизайн

Уся наша продукція – ігрові майданчики, дерев’яні качелі та гойдалки, каруселі, дерев’яні пісочниці – виготовляється з сосни та модрини. Споруди яскраві та барвисті, тому впишуться в будь-який ландшафт та будуть виглядати оригінально та красиво.

✓ Гарантія 5 років та швидкість монтажу

дерев’яні дитячі майданчики

Команда Терком – швидке і якісне виготовлення споруд з дерев’яних брусів

Дерев’яний брус складається дуже швидко та просто, тому Ви можете погратися у «конструктор для дорослих» або довірити роботу нам – виготовлення споруд з брусів займає від 2 тижнів часу, монтаж ігрових майданчиків – 2-3 дня.

Якщо Ви хочете обладнати для дитини найкращу ігрову зону, то звертайтеся до нас!!! Ми завжди раді Вам допомогти!!! А якість та ціна Вас приємно здивують.

Підписка
Loading