Що ми цінуємо у кожній речі? Естетику, безпечність та функціональність. Всі ці критерії втілюють у собі альтанки з дерева виробництва компанії «Терком». Садово-паркова архітектура має не тільки тішити око, але водночас бути практичною у використанні. Бесідки чудово доповнюють екстер’єр заміського будинку і дачі, роблять повсякденність красивою та затишною.

Проекти альтанок Tercom: довершеність, обрамлена натуральним деревом

25 років досвіду, використання екологічних матеріалів та впровадження у роботу новітніх технологій будівництва дозволяють майстрам нашої компанії створювати дійсно унікальні конструкції. Типові проекти альтанок презентовані на сайті «Терком». Також можливе виготовлення та будівництво за індивідуальними розмірами і побажаннями.

Унікальність дизайну досягається тандемом майстрів, дизайнерів та власне Вашим творчим баченням. Ми готові втілювати у життя найвибагливіші та найсміливіші ідеї. Практичність заключається у тому, що альтанка з бруса може виконувати безліч функцій:

✓ Затишна схованка від дощу, вітру та сонця.

Можливе обладнання у зону для приготування їжі – встановлення мангалу та відповідних робочих поверхонь.

✓ Використання альтанки як обідньої зони – великий стіл зі стільцями чудово налаштовує на смачний обід.

✓ Відпочинкова зона, в якій можна читати, гратися діткам, насолоджуватися природою.

На сайті нашої компанії представлені дерев’яні альтанки різного типу: відкриті, закриті, комбіновані. Обирайте уподобані варіанти – майстри «Терком» виготовлять їх протягом 3-5 днів. Монтаж займає всього 1 день. Привабливі ціни, екологічні матеріали та різноманітні дизайни бесідок неодмінно Вам сподобаються.

Альтанки з дерев’яних брусів від Tercom: гарантія якості від українського виробника!

Додати своїй присадибній ділянці затишку просто – варто лише замовити альтанки з дерев’яних брусів. Ця конструкція не лише прикрашає територію та дозволяє чудово відпочити, адже практичність для бесідки має чимале значення.

Альтанки з дерева – ціна питання може варіюватися в залежності від складності роботи та вихідних матеріалів, але вартість на типові проекти доступна кожному. Для тих, кому хочеться проявити креатив та створити оригінальну конструкцію, доступна послуга розробки персонального проекту.

У каталогах «Терком» стовідсотково є Ваша ідеальна альтанка, купити яку легше, аніж починати самостійне будівництво «з нулю». На сайті можна замовити пиломатеріали для бесідки та обрати готову конструкцію. За додатковою інформацією звертайтеся до оператора за телефоном: 068-105-38-72. Ми з радістю надамо Вам змістовні відповіді на усі питання!

Категорії: Без категорії

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *