Домівка з дерева – це прекрасна альтернатива іншим спорудам, адже є екологічною та безпечною для здоров’я. На сьогодні існує безліч технологій будівництва та використання даного матеріалу, особливо рекомендуємо звернути увагу на подвійний брус. Саме він гарантує максимальну реалізацію теплової та звукової ізоляції, підвищує загальну міцність та надійність споруди.

Будинки з подвійного брусу від Tercom: особливості матеріалу та чому варто надавати перевагу саме йому

Як ми вже зазначили вище, будинки з подвійного брусу відрізняються особливою міцністю та стійкістю, вони відмінно забезпечують захист від стороннього шуму та гарантують чудову теплоізоляцію. Особливості технології:

•  Принцип заключається у наступному: соснові дошки або міні-брус поєднують у паз, споруджуючи дві стіни, між якими є вільний простір. У цьому просторі є прошарок для теплової та пароізоляції, що оберігає споруду від утворення конденсату, налагоджує мікроклімат у приміщенні. Будівництво дерев’яних будинків з подвійного брусу має на меті використання виключно сухого дерева та балок перекриття з їх подальшим врізанням у поверхню стін.

• Технологія передбачає укладання двох брусів з невеликим перерізом (дзеркальним або перерубним). Матеріал для спорудження стін просушують, що гарантує стійкість до розтріскування та деформацій, а це надзвичайно важливо, якщо мова про будинок з брусу.

Переваги використання зазначеного матеріалу:

✓ Не потребує додаткових оздоблювальних робіт.

✓ Значно дешевий за популярний клеєний брус.

✓ Не містить у своєму складі токсичних речових – екологічний матеріал.

✓ Технологія подвійного брусу дозволяє спорудити дерев’яні будинки у максимально короткі терміни.

✓ Гарантує надійність та міцність конструкції, має чудові показники звукової та теплової ізоляції.

Будівництво будинків – це відповідальна і клопітка справа. Довірте роботу професіоналам з команди Tercom!

Дотримання технологій та стандартів якості гарантує безпечне та правильне будівництво будинків. Тут варто не ризикувати, якщо Ви не фахівець. Ми готові втілити у життя Ваші ідеї, якими складними чи шаленими вони не були б! З подвійного брусу можна зводити різні споруди: будинки для постійного проживання, котеджі, альтанки, гаражі, бані, різноманітні навіси та елементи меблів.

Компанія «Терком» пропонує готові проекти та розробку персональних. До речі, готові будинки з брусів – ціна на них значно нижча, переглянути каталог типових реалізованих проектів можна на сайті. Така споруда відрізняється мінімальною усадкою, високою міцністю і довговічністю.

Категорії: Без категорії

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *