Ідеальним місцем для заміського або дачного відпочинку є садові будиночки. Вони потрібні не тільки для захисту від непогоди, затишних посиденьок зі сім’єю чи друзями, ночівлі у літню пору відпусток. Такі споруди слугують логічним і вкрай необхідним доповненням дачі, зберігаючи садово-городній інвентар, дрібну техніку тощо.

Будівництво дерев’яного будинку садового з Tercom: переваги та особливості брусу для побудови

Можна одразу виділити три найголовніші переваги брусу, будівництво дерев’яного будинку садового з якими дає максимальну вигоду для Вас: екологічність, доступність та швидкість зведення конструкції.

Декілька нюансів будівництва садової хатинки з брусу:

✓ Усі етапи будівництва виконуються без великої техніки, за рахунок чого зберігається ґрунт ділянки.

Будинок з дерев’яних брусів обходиться значно дешевше за споруди з аналогічних матеріалів. Можна додатково заощадити, замовивши вже готові типові проекти, адже персональний потребує чималої інвестиції коштів.

Внутрішня обробка зводиться до мінімуму. Аналогічно і з доглядом – усе без особливих клопотів та фінансових вкладень.

✓ Відносно незначна вага конструкції дозволяє використовувати фундамент будь-якого типу та зменшує кількість «земельних» робіт.

Більше інформації щодо особливостей будівництва можна отримати у консультантів за телефоном: 068-105-38-72. На сайті «Терком» Ви можете оглянути садовий будинок – проекти типові, що вже реалізовувалися і йдуть, так би мовити, готовою конструкцією. Або замовити індивідуальний проект – ми завжди раді братися за нові завдання, якими б творчими чи складними вони не були.

Садовий дім з дерева від компанії Tercom: розкіш, якою так приємно насолоджуватися!

Мрією багатьох власників присадибної ділянки є садовий дім з дерева. Це може бути споруда на дачі або у садку повноцінного будинку, тут можуть відпочивати виключно у теплий сезон або влаштовувати вечірки протягом цілого року. У будь-якому разі, проекти садових будинків мають бути розробленими фахівцями, що врахують усі нюанси та особливості.

Дерево є чудовим екологічним матеріалом, що оздоровлює та вражає своєю красою. Тому садові будинки від «Терком» такі популярні серед тернополян та мешканців з інших регіонів України – бо вони дійсно розкішні і служать десятиліття!

 

Категорії: Без категорії

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *