З 26 по 27 червня у селі Настасів Тернопільського району відбувся форум «Нове Зернятко», присвячений аграрним інноваціям. Виставку відвідали учасники з різних міст України – вони представили нові розробки своїх компаній в аграрній сфері, взяли участь у низці конференцій та лекцій, познайомилися зі своїми колегами. Форум включив конференції, присвячені не лише аграрній сфері, але й лекції про маркетинг, розвиток бізнесу та цифрові платформи для ведення аграрного бізнесу.

Компанія «Терком» вже другий рік поспіль брала участь у виставці «Нове Зернятко», представляючи там свої нові розробки. Зокрема, марка продемонструвала усім нову альтанку з дерев’яних брусів. Така альтанка водночас доволі легка і дуже стійка та надійна. Окрім цього, вона чудово зберігає свій вигляд, не тріскаючись та не реагуючи на перепади температури та на вологу. Альтанка від «Терком» також потішила учасників форуму стильним і сучасним дизайном, який привабив прихильників елегантного мінімалістичного стилю.

Про компанію «Терком»

«Терком» – це компанія, яка спеціалізується на виготовленні дерев’яних будинків, альтанок, садових меблів та садових будинків.

Свої вироби марка створює з якісних та екологічних матеріалів, застосовуючи при цьому найсучасніші технологічні рішення. Завдяки цьому «Терком» пропонує клієнтам надійні та довговічні товари.
На виставці «Нове зернятко» фірма «Терком» виступала не лише у ролі учасника, але і як один з партнерів форуму. Компанія організувала для учасників конкурс «Альтанки» та декілька різних розіграшів. За перемогу у розіграшах учасники отримали призи – сертифікат на покупки на 1000 гривень та сертифікат на знижку 10%.

Категорії: Без категорії

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *