Кожен, хто бажає збудувати власний будинок, думає не тільки про естетику та внутрішнє начиння, хоча це також невід’ємо. Практичність і довготривала безпроблемна експлуатація – от першочергові критерії, які дерев’яні будинки мають реалізовувати. У споруді повинно бути тепло взимку і приємно влітку, налагоджено мікроклімат у приміщеннях. Саме тому цю важливу справу варто довірити професіоналові, адже тільки він орієнтується у всіх тонкощах будівництва з дерева та може гарантувати чудовий результат.

Дерев’яний дім із брусів від Tercom: краса та екологічність дерева, що служитимуть Вам роками!

Сьогодні досі існує безліч скептичних упереджень, згідно яких дерев’яний дім із брусів – це недовговічна конструкція та ще й клопітка у спорудженні. Команда професіоналів компанії «Терком» на це тільки усміхається і продовжує розвінчувати недолугий міф. За 25 років своєї роботи ми звели незліченну кількість будинків і можемо сміливо стверджувати: дерев’яний будинок – це дійсно надійно та практично.

Звичайно, довговічність дому залежить від багатьох факторів, таких як якість вихідного матеріалу, дотримання технологій будівництва, клімат, правильна експлуатація та своєчасне обслуговування. Команда майстрів «Терком» не тільки допомагає реалізувати «дерев’яну мрію», але також надає консультації щодо її збереження на довгі роки. Особливо хочеться наголосити на екологічності та презентабельності будинку з даного матеріалу, який оздоровлює людину, покращує її самопочуття. Дім-дерево – це практична і гнучка до трансформацій споруда, тому Ваші художні і творчі уявлення знайдуть тут відгук.

Будинки з дерева заміського формату та для постійного проживання від компанії Tercom: надійно, практично і затишно

Ми впевнені у тому, що будинки з дерева – це найкраща альтернатива аналогічним матеріалам, що має чималі переваги:

✓ Екологічно.

✓ Естетично, презентабельно.

✓ Доступно (будинки з брусів – ціна приємно вражає).

✓ Надійно, довговічно.

✓ Практично і функціонально.

Виготовлення дерев’яних будинків за готовими чи індивідуальними проектами – це справа для професійних і талановитих майстрів «Терком». Ми пропонуємо за гарною ціною замовити вже готовий будинок (представлено на сайті) або створити свій оригінальний проект. На кожну конструкцію з дерева ми даємо 2 роки гарантії. Більше подробиць можна дізнатися у консультантів або в онлайн-чаті.

Категорії: Без категорії

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *