Калькулятор

Площа приміщення (m2):

Тип будинку:

Монтаж:

Орієнтована ціна:

Здавна альтанки були надбанням виключно заможних людей, але сьогодні ця краса доступна кожному! Дерев’яна бесідка надзвичайно прикрашає інтер’єр та ландшафт присадибної ділянки, освіжає її, додає колориту і затишку. Тут приємно проводити час у гучній компанії друзів, у колі родини та навіть усамітнене дозвілля стає чимось особливим.

Альтанки з дерев’яних брусів від «Терком»: краса і функціональність в одній споруді!

Бесідка доречна як на дачній ділянці, так і в садку заміського будинку. Часто власники ресторанів та кафе, що розміщені у парковій зоні, також бажають додати колориту своєму закладу і замовляють альтанки. Це надзвичайно практична конструкція, що може виконувати безліч функцій:

  • Популярним є розміщення міні-бібліотек та більярдних столів в альтанці. Проводити час у дерев’яній споруді завжди приємно, а надто, коли там є можливість реалізувати цікаве дозвілля.
  • Нестандартна зона для прийому їжі. Тут доречною є бесідка з мангалом, в якій смакувати стравами ще приємніше та смачніше. Завдяки наявності столів, можна готувати їжу прямісінько в альтанці, а після влаштувати гучну трапезу з рідними.
  • Альтанка захищає від дощу, вітру і сонця, тому літній відпочинок у ній комфортний. Завдяки особливим матеріалам можна досягти необхідного внутрішнього мікроклімату, а циркуляція свіжого повітря тільки покращить якість і насолоду від відпочинку.

Дерев’яний брус є надзвичайно функціональним, економічним та екологічним матеріалом, тому відпочивати в бесідці дуже приємно. Сучасні технології дозволяють реалізувати різноманітні креативні ідеї, тому поле для творчості неосяжне. Альтанки з дерева, ціна яких Вам неодмінно сподобається, можна замовити у нас. Ми збережемо Ваш час, сили і гроші, натомість створимо особливу архітектурну споруду у Вашому садку, що слугуватиме багато років.

Альтанка з брусу від компанії Tercom: швидкість та якість роботи, що вразить найвибагливіших клієнтів!

Ми знаємо, наскільки важливою є якість матеріалу, від неї залежить міцність та презентабельність виробу. Саме тому команда «Терком» використовує тільки сертифіковані та екологічно безпечні матеріали для побудови бесідок.

Альтанки: ціна питання. Наша компанія пропонує Вам дійсно якісні матеріали, фурнітуру та комплектуючі за приємною ціною. Ми не тільки будуємо конструкції, але також являємося постачальником пиломатеріалів, тому захмарної вартості не пропонуємо. Розрахувати орієнтовну ціну можна за допомогою «калькулятора» на сайті.

Підписка
Loading