Любов та відданість до своєї роботи – от найголовніші принципи успішного бізнесу. Ми давно зрозуміли ці критерії та намагаємося щоденно реалізувати їх. Проект садового будинку чи дерев’яні двері – за що б не взялися майстри компанії «Терком», завдання буде виконано ідеально та вчасно. Ми пишаємося кожним побудованим будинком, сконструйованими сходами чи встановленими дверима – адже всі наші проекти є втіленням любові до своєї справи і поваги до Вас.

Садовий будинок із дерева: з цього починається затишок! А з чого почала свою роботу компанія Tercom?

Будинки з дерев’яних брусів від компанії Tercom25 років тому у файному місті Тернопіль почала працювати маленька фірма «Терком». Тоді ми тільки починали роботу у галузі будівництва, поступово розширюючи кордони власної діяльності. Від звичайного постачальника дерев’яних елементів та комплектуючих ми виросли до виробника заміської краси парково-архітектурного напрямку. Тут відкривається цілий спектр виробів та споруд, які ми пропонуємо: будівництво альтанок із брусу, садові хатинки та повноцінні дерев’яні будинки, вікна і двері, сходи, дитячі майданчики… Розмаїття наших проектів дозволило втілити у життя не одну сміливу мрію і тут мова не тільки про роботу наших майстрів та дизайнерів, але й кожного клієнта!

Географія замовників компанії вже давно вийшла за межі України: більшість країн Європи користуються послугами «Терком» і ми цим безмежно тішимося. Більше 15 років ми приймаємо участь у міжнародних виставках та займаємо там почесні місця. Дипломи та відповідні сертифікати якості є підтвердженням нашої чесної і прозорої роботи.

Варто відзначити, що дуже мала кількість виробників і постачальників може похизуватися вищезазначеною відзнакою. Так що Ви цілком можете бути спокійні, адже купити дерев’яний будинок у «Терком», значить бути спокійним за здоров’я та безпеку! Особливо це важливо у сучасних реаліях, коли виробники намагаються максимально заощаджувати на якості та екологічності.

Будинки з дерев’яних брусів від компанії Tercom: побудуємо красу разом!

Наша спеціалізація не обмежується виключно будинками для постійного проживання. Садовий дім із брусів та альтанки користуються скаженою популярністю серед наших клієнтів. Варто зазначити, що кожен проект охоплює широкий спектр нюансів:

  • Екологічність. Жодних формальдегідів чи токсичних речовин! Навіть вікна з подвійним склопакетом ми пропонуємо виключно з дерев’яною рамою, а не металопластиком, який надзвичайно шкідливий для здоров’я.
  • Доступність матеріалів та запропонованих послуг. Будинки з дерева, проекти яких ми реалізуємо, обходяться значно дешевше, аніж з цегли чи каменю.
  • Простота і логічність монтажу. Якщо Ви бажаєте самостійно «зібрати» альтанку чи будинок – без зайвих клопотів Вам це вдасться! Ми надаємо детальну покрокову інструкцію, згідно якої можна власноруч побудувати споруду. Щоправда, наші майстри впораються зі завданням блискавично і тоді можна заощадити власний час.
  • Гарантія якості. Замовляючи проект у нашій компанії, Ви отримуєте 2 роки повноцінної гарантії на продукцію чи вироби. Також ми супроводжуємо кожного нашого клієнта, консультуємо його на будь-якому етапі роботи.

Дерево – дім, в якому приємно жити! Воно «дихає», очищає голову від дурних думок і насичує мозок киснем. Налагоджений мікроклімат дозволяє краще почувати себе, комфорт і затишок стають звичними явищами. Особливу насолоду відчуваєш від дерева, коли воно оздоблене та обрамлене умілими руками майстрів. Чи любите Ви дерево так само, як і ми? Тоді давайте створювати архітектурну красу разом!

Підписка
Loading