Профільний брус


Профільований брус - це один із найпопулярніших матеріалів, які використовуються у будівництві дерев'яних будинків. По суті, профільований брус - це вдосконалений матеріал і покращена технологія будівництва з брусу.

Будинок із профільованого брусу - це сучасний стиль, практичне використання і красивий зовнішній вигляд.

Профільований брус - це колода, якій надано певну форму (профіль) за системою 'шип-паз'. Завдяки цій системі будівництво дерев'яних будинків із профільованого брусу має багато переваг перед будівництвом дерев'яних будинків зі звичайного або оциліндрованого брусу. Точна форма профільованого брусу виготовленого на заводі дозволяє будувати дерев'яні будинки оперативно і якісно. Також однакова форма брусів підтримує чудовий зовнішній вигляд і має хороші теплотехнічні характеристики стіни. Будівництво дерев'яних будинків із профільованого брусу - технологічний і практичний процес, результат якого оцінюється як розкішний і престижний будинок з економним опаленням і екологічністю, властивими винятково для дерев'яних будинків. Профільований брус - це будматеріал, який можна рекомендувати для будівництва дачних будинків, котеджів для постійного проживання та інших дерев'яних будівель.

Переваги

  • Стіни із профільованого брусу мають рівну поверхню і добре виглядають, тому не вимагають обшивки.
  • Профіль брусу вирізано таким чином, що погодні опади не потрапляють в шов між брусами і це допомагає уникнути утворення осередків гниття.
  • Після усадки дерев'яного будинку з профільованого брусу йому не потрібна конопатка.
  • Завдяки щільному 'замковому з'єднанню' у вінцях забезпечується дуже хороша теплоізоляція.
  • Якщо порівняти профільований і клеєний брус, то профільований брус - це все-таки 100% масив деревини, який володіє відповідно усіма перевагами цільного дерева: екологічністю, натуральністю, здатністю правильно фільтрувати повітря.